Nowohucki alfabet - pokolenia języka

Otwieramy zapisy na finał projektu

Uroczyście od dziś ogłaszamy ZAPISY NA FINAŁ!

Czemu zapisy? Ponieważ ze względu na obostrzenia wynikające z pandemii jesteśmy zmuszeni bardzo mocno ograniczyć liczbę gości podczas naszych wydarzeń – w tym na finale projektu. Dlatego wszystkie zainteresowane osoby prosimy o rezerwację miejsca na finale poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy z koordynatorką projektu – pod numerem tel. 609338944 oraz na mail: weronika.sliwiak-motak@krakownh.pl. Zapisy będą trwały do wyczerpania limitu miejsc, więc zachęcamy do szybkiej reakcji – kto pierwszy, ten na pewno znajdzie się na liście!

Aby ułatwić uczestnikom dotarcie do Klubu Zakole (os. Kantorowice), a następnie powrót z niego do centrum Nowej Huty, zamówiliśmy autokar, który będzie czekał na chętnych o godz. 17.30 na parkingu pod Szkołą Muzyczną na os. Centrum E 2. Prosimy o punktualne przybycie oraz zabranie ze sobą maseczek, które będą obowiązkowe zarówno w podróży, jak i w trakcie wydarzenia.

Czekamy na Was pomimo pandemii – robimy wszystko co w naszej mocy, aby nasze wydarzenie odbyło się i było takie, jak miało być – wyjątkowe, dostępne oraz w pełni bezpieczne!