Nowohucki alfabet - pokolenia języka

Odwołanie finału Nowohucki alfabet

Szanowni Państwo, Kochani Uczestnicy Projektu!

Bardzo nam przykro, ale w obecnej sytuacji epidemiologicznej jesteśmy zmuszeni odwołać planowany na najbliższą sobotę wielki finał projektu „Nowohucki alfabet – pokolenia języka”. Wasze bezpieczeństwo i zdrowie są dla nas najważniejsze, dlatego – pomimo zaawansowania przygotowań i tego, jak bardzo jesteśmy zawiedzeni takim rozwojem wypadków – zdecydowaliśmy się na ten niełatwy krok.

Dla członków grup roboczych oraz wszystkich uczestników, którzy zgłosili chęć wzięcia udziału w finale, przewidziane są dyplomy i nagrody, które będzie można odebrać do końca listopada tego roku w biurze Działu Imprez i Promocji Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na os. Centrum A 6a (w Klubie Jędruś) po uprzednim telefonicznym lub mailowym ustaleniu terminu z koordynatorką. W tym samym miejscu dostępne również będą nasze publikacje – zachęcamy do osobistego odbioru lub rezerwacji egzemplarzy.

Zamiast finału zaproponujemy Wam już po weekendzie film podsumowujący całość naszych tegorocznych działań, opatrzony napisami i audiodeskrypcją tak, aby był dostępny dla jak największej liczby naszych wspaniałych uczestników oraz sympatyków „Nowohuckiego alfabetu”.

Również po weekendzie zamieścimy ankietę mającą na celu poznanie Waszych opinii na temat realizacji projektu, do której wypełnienia bardzo Was zachęcamy. Na jej podstawie badaczki przygotują raport ewaluacyjny, który stanie się punktem wyjścia do projektowania – WRAZ Z WAMI – naszych kolejnych działań.