Nowohucki alfabet - pokolenia języka

Film finałowy

Kochani i Szanowni,

Dziś kończą się działania projektu „Nowohucki alfabet – pokolenia języka”. Z tej okazji publikujemy filmik podsumowujący to, co się działo.

Zaskoczeniem dla wielu z naszych słyszących i widzących odbiorców będzie zapewne to, że film ten składa się z samego obrazu i podkładu muzycznego 🙂 To taka niespodzianka na koniec – tym sposobem namawiamy Was do obejrzenia drugiej wersji, w pełni dostępnej – z audiodeskrypcją i napisami. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba i zachęci do dalszych projektowych działań wraz z nami na rzecz udostępniania piękna i bogactwa Nowej Huty również osobom z niepełnosprawnościami.

Dziękując Wam wszystkim i każdemu z osobna, prosimy – pozostańmy w kontakcie. Na naszej stronie również po zakończeniu działania będą się pojawiały kolejne materiały z realizacji projektu – wywiady z uczestnikami oraz informacje na temat planowanej kontynuacji „Nowohuckiego alfabetu”, o którą w ankiecie ewaluacyjnej wnioskowała większość z Was.

Zachęcamy Was również do odwiedzania strony i profilu na Facebooku Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, gdzie znajdziecie o wiele więcej projektowych działań i nie tylko!

Finał Nowohucki Alfabet
Finał Nowohucki Alfabet audiodeskrypcja napisy